Hlavné výhody výstavby so stavebným systémom SE-SIP

Ste stavebná spoločnosť, ktorá sa zameriava na konvenčné murované stavby, prípadne partia tesárov, a hľadáte možnosť poskytnúť Vašim zákazníkom alternatívu vo forme nízkoenergetických a pasívnych montovaných stavieb? Stavebný systém SE-SIP bude Vaším riešením. Spoločnosť SIPEUROPE sa rada stane Vaším partnerom pri poskytovaní kvalitných dodávok certifikovaného stavebného systému SE-SIP, ako aj projekčných, vzdelávacích a školiacich služieb. Stavebný systém SE-SIP Vám pomôže vyriešiť akýkoľvek projekt, či už pôjde o rodinný dom, bytovú stavbu alebo komerčnú budovu.

Bezkonkurenčná rýchlosť výstavby

Či sa rozhodnete pre individuálnu výstavbu zo SE-SIP panelov alebo prefabrikované steny zo SE-SIP panelov, ich výstavba je niekoľkonásobne vyššia než konvenčné murované stavby, ktoré potrebujú na zhotovenie nespočetné množstvo mokrých technologických procesov. V prípade výstavby zo SE-SIP panelov ide o suchý proces výstavby, ktorý je možné realizovať v každom ročnom období. Rýchlosť výstavby výrazne kráti čas zhotovenia stavby a s tým súvisiace položky ako čas na ubytovanie pracovníkov, prenájom lešenia, prípadne stavebnej mechaniky. Vďaka tomu sa výrazne znižujú náklady na zhotovenie stavby.

Tepelnoizolačné vlastnosti

Panely napriek menšej hrúbke poskytujú výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Stavbe tým poskytujú väčšiu úžitkovú plochu a redukujú náklady na vykurovanie až o 50 % oproti konvenčným stavebným systémom. Izolačné jadro je stabilné a nedochádza k jeho narušeniu ani po desaťročiach. Stavby zhotovené zo SE-SIP panelov poskytujú tepelný odpor obvodových stien a strešné konštrukcie R=6,5 m2.K/W a viac. Stavby teda spadajú do kategórie nizkoenergetických alebo pasívnych stavieb. Zabezpečujú potrebný tepelný komfort počas zimného obdobia a v letných mesiacoch udržiavajú stavbu v chlade.

Bez nutnosti stavebnej mechanizácie

V prípade zhotovovania stavby z jednotlivých panelov SE-SIP nie je na stavenisku potrebné používať stavebnú mechanizáciu. Panel váži približne 70 kg, preto ho bez problémov zvládnu dvaja montážnici. Výstavba sa tak môže realizovať aj v ťažko prístupnom teréne, prípadne nedostupných miestach, na ktoré nie je možné pristaviť stavebnú mechaniku alebo žeriav.

Stavebný systém bez subdodávok

Spoločnosť SIPEUROPE poskytuje dodávku kompletného stavebného systému vrátane všetkých potrebných materiálov, ktoré sú potrebné na zhotovenie hrubej stavby, ako sú konštrukčné rezivá KVH, BSH, CLT panely, tesárske kovania a spojovacie prvky. Stavebným spoločnostiam dodávame kompletný systém a stavbu nie je nutné prerušovať kvôli organizácii subdodávok.

Minimálny stavebný odpad

Množstvo stavebného odpadu, jeho odvoz a cena tvoria značnú položku pri zhotovovaní konvenčných murovaných stavieb. Prefabrikovaný stavebný systém SE-SIP je zhotovený na mieru vo výrobnej hale. Výrazným spôsobom sa tak redukuje množstvo stavebného odpadu, na ktoré budete potrebovať len niekoľko stavebných vriec namiesto niekoľkých kontajnerov.

Certifikovaný stavebný systém

Spoločnosť SIPEUROPE a stavebný systém SE-SIP je držiteľom Európskeho technického posúdenia ETA 18/0312. Výrobný proces podlieha pravidelnej kontrole certifikovanej osoby. Na stavebný systém poskytuje naša spoločnosť 50-ročnú certifikovanú záruku.

Menej kvalifikovaná práca

Zaškolenie montážnikov sa realizuje prevažne na ich prvom projekte. Na montáž stavebného systému SE-SIP postačuje partia troch montážnikov. Po školení a obdržaní certifikátu je montážna partia schopná realizovať svoj ďalší projekt už samostatne.

Environmentálne aspekty

Stavebný systém SE-SIP za zaraďuje medzi drevostavby, takže celkový proces výroby, zhotovenia stavby, ako aj možnosť recyklácie materiálov výrazne znižuje produkciu CO2.

Máte záujem o školenie?

Naša spoločnosť poskytuje stavebným spoločnostiam plnú technickú podporu, ako aj školiaci a vzdelávací servis. Školenia pracovníkov a montážnych skupín zabezpečujeme v rámci celej EÚ. Po zaškolení montážnikov spoločnosť obdrží certifikát o zaškolení.

Kontaktujte nás

Ďalšie poskytované služby

školenie stavba SE SIP panel systém

Školenia a vzdelávanie

Zistiť viac
inzinierska cinnost projecia stavieb SE SIP systém

Inžinierska činnosť

Zistiť viac

Kontaktné údaje

SIPEUROPE s.r.o
Rastislavova 68/139
951 41 Lužianky
Tel.: +421 911 031 081
E-mail: info@sipeurope.eu

Fakturačné údaje

IČO: 47 58 90 94
IČ DPH: SK 20 23 99 89 22
BANK: Slovenská sporiteľňa, a. s.
BIC SWIFT: GIBASKBX
IBAN: SK22 0900 0000 0051 4006 7146

Sledujte nás