Dizajnová flexibilita a iné výhody stavebného systému SE-SIP

Súčasná legislatíva a nové požiadavky trhu si vyžadujú čoraz väčšiu pozornosť počas navrhovania a projektovania stavieb. Dizajnová flexibilita a iné výhody stavebného systému SE-SIP, prevencia tepelných mostov, vzduchotesnosť obálky, enviromentálne aspekty a iné predstavujú pre mnohé tradičné stavebné systémy výzvu.

Tí najinovatívnejší architekti vždy smerovali k navrhovaniu energeticky účinnejších stavieb

Či už ste architekt, projektant rodinných domov, statik alebo projektant väčších stavebných objektov, nové požiadavky trhu aj legislatíva Vás budú tlačiť do navrhovania energeticky účinnejších a inteligentnejších stavieb. Spoločnosť SIPEUROPE a stavebný systém SE-SIP môžu byť preto Vaším riešením pre navrhovanie nizkoenergetických a pasívnych stavieb. Naša spoločnosť spolupracuje s architektmi a projektantmi na mnohých projektoch po celej Európe. Naše bohaté skúsenosti a prax pri zhotovovaní stoviek stavieb Vám pomôžu nájsť najlepší spôsob, ako navrhnúť stavebný systém SE-SIP pre Váš projekt.

Dizajnová flexibilita

Stavebný systém SE-SIP je priam stvorený pre individuálne a atypické tvary stavieb. Panelová štruktúra umožňuje vyskladanie takmer akéhokoľvek tvaru. Panely prichádzajú na stavbu narezané na mieru a sú pripravené na okamžitú inštaláciu podľa kladačských plánov.

Absencia tepelných mostov

Panelová štruktúra stavby, výrazne menšie množstvo stavebného reziva a použitie prepojovacích prvkov „SIP Spline“ výrazne redukujú množstvo tepelných mostov v stavbe. Použitím jediného stavebného systému SE-SIP vyrieši nočná mora architektov. Už nemusia uvažovať nad náročnými detailmi na stavbe a kombináciami rôznych materiálov.

Vzduchotesná obálka

Jeden z najpodstatnejších faktorov stavieb na splnenie prísnych noriem je vzduchotesná obálka stavby. Stavby postavebné systémom SE-SIP dosahujú najvyššie parametre pri vykonaných „Blower door“ testoch vzduchotesnosti. Sú priam storené pre moderné ventilačné systémy na dosiahnutie väčšieho komfortu bývania.

Variabilita použitia

SIP panely sa vyrábajú v štyroch základných hrúbkach, čo zabezpečuje ich širokú škálu použita. Môžu sa použiť na výstavbu obvodových stien, vnútorných nosných a nenosných priečok, zakladanie stavby a podlahy, ploché aj šikmé strechy. Stavebný systém SE-SIP sa môže použiť ako jediný stavebný systém pre celú stavbu alebo sa dá kombinovať s iným stavebným systémom.

Chcete sa dozvedieť viac o výhodách navrhovania stavieb pomocou systému SE-SIP?

Kontaktujte nás

Ďalšie poskytované služby

školenie stavba SE SIP panel systém

Školenia a vzdelávanie

Zistiť viac
rodinný dom SE SIP panelové stavby

Stavebná činnosť

Zistiť viac

Kontaktné údaje

SIPEUROPE s.r.o
Rastislavova 68/139
951 41 Lužianky
Tel.: +421 911 031 081
E-mail: info@sipeurope.eu

Fakturačné údaje

IČO: 47 58 90 94
IČ DPH: SK 20 23 99 89 22
BANK: Slovenská sporiteľňa, a. s.
BIC SWIFT: GIBASKBX
IBAN: SK22 0900 0000 0051 4006 7146

Sledujte nás